header-logo.png Akademi

Birçok önemli sektörde yer alan alanında öncü kurumumuz bünyesinde bulunan Eğitim Sertifika Programları ile sizi geleceğe hazırlıyor. Sertifika Programlarımız mezunlarımızın çeşitli firmalardan iş teklifleri alıp, iş dünyasında başarılı çalışmalar yapacağı şekilde düzenlenmektedir.

 

Kurumumuz, eğitim alanında gerçekleştirmiş olduğu atılımları genişleterek çoğaltırken Ankara başta olmak üzere birçok ile yayılan örgün eğitim merkezlerini de buna paralel olarak artırmaktadır. Bu kuruluşlar özellikle bir dershane anlayışından çok, mezun olunduğunda öğrencilere diplomanın yanında bir kariyer amacına göre hareket etmektedirler.

 

Mezunlarımız Grubumuz bünyesinde çalıştırılması tercihimizdir. Ancak, genel anlamda işsizlik değil, kalifiye personel yetersizliği hususunun altını çizmekteyiz. Kalifiye personel olmanın birinci şartı iyi bir mesleki eğitim iken, diploma yine ikinci sırada yer almakta, deneyim ve başarı ise tamamlayıcı unsurlar olmaktadır.

 

Kurumumuz Özellikler medikal sertifikasyon, kişisel gelişim ve kariyer planlamanızda sektörün öncü kuruluşları arasında lider eğitim kurumudur.

 

Kurumumuz uluslararası tecrübeye sahip online eğitim kurumudur. Tüm eğitim ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir.

 

Uluslararası arenada sizlere güç katmak için yoğun çaba sarf eden kurumumuz, yepyeni akredite kuruluşlar ve üniversiteler ile portföyünü geliştirmekte ve bu alanda sizlere sınırsız destek olmaktadır. Tüm eğitim ve sertifikalarımız uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir.

 

Fİ AKADEMİ EKİBİ

 

AMAÇ VE İLKELERİMİZ

Fİ AKADEMİ tüm çalışan ve görevli kadrosu kursiyerlerinin memnuniyetini sağlayacak hizmeti sunmayı amaçlar. Hizmetimizin kalitesi, çok iyi hazırlanmış sertifika türleri ve konusunda uzman ekip seçimi ile başlamıştır.

 

Amacımız, kursiyerlerimizin meslekleri ile alakalı teknik, bilgi ve becerililerini en üst seviyeye çıkarmak hayatları boyunca sürekli başarılı olmasını sağlamaktır. Bizim için en önemli şey sürekliliktir.

 

Fİ AKADEMİ, daima "en iyi" olmak üzere kurulmuştur. Fİ AKADEMİ, nitelikli bireyler yetiştirdiğinin bilincinde ciddi bir eğitim organizasyonu kurumudur.

 

Fİ AKADEMİ, ülkesine en iyi şekilde hizmet edecek başarılı bireyler yetiştirmeyi hedefler.

 

DEĞERLERİMİZ;

Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli eğitim modellerinin öncüsü olabilmek. 

Kursiyerlerimize özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,

Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak,

Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak.

Bizim İçin Ne Dediler

Kurslarımızdan eğitim alan öğrencilerimizin görüşleri